De stembiljetten
- waarop geen stem tot uitdrukking is gebracht;
- waarop meer dan zes kandidaten zijn aangeduid;
- die de kiezer herkenbaar kunnen maken onder meer door aantekeningen, tekens of doorhalingen.
Uiterlijk op 29 november ontvangt de voorzitter van het kiesbureau de enveloppes (met de stembiljetten en de processen-verbaal) van de directeurs.
Uit het kiesreglement volgt dat het kiesbureau uiterlijk op 6 december de telling van de stemmen organiseert. In 2025 valt deze dag op een zaterdag, waardoor dit verplaatst wordt naar de eerstvolgende werkdag. Het kiesbureau organiseert daardoor uiterlijk op 8 december de telling van de stemmen.
De stembiljetten
Dit is niet noodzakelijk een ongeldige stem. Het kiesbureau maakt de inschatting of de wil van de kiezer in voldoende mate tot uiting is gekomen op het stembiljet.
Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.
Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.
Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra de GO! contactendatabank beschikt over de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in de scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.