Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
In vormingen AN voor basisonderwijs doe je kennis, inzichten en vaardigheden op die jou als onderwijsprofessional nóg meer versterken om kwaliteitsvol onderwijs te bieden aan anderstalige nieuwkomers.
Wil je schoolbreed aan de slag gaan met AN en zijn ouders en alle aspecten die daarbij komen kijken verkennen, dan vind je tijdens deze sessie de nodige handvaten.
Doelstellingen
Je kan
- een anderstalige nieuwkomer en zijn ouder(s) warm en veilig onthalen op school;
- cultuursensitief omgaan met de anderstalige nieuwkomer en de ouder(s);
- mondeling en schriftelijk goed communiceren met anderstalige ouders;
- passend omgaan met anderstalige nieuwkomers met een moeilijk migratieverhaal (trauma).
Extra informatie
Deze nascholing maakt deel uit van een drieluik dat focust op anderstalige nieuwkomers. Tijdens elke vorming ligt de klemtoon op een andere doelgroep (leerlingen, leerkrachten, schoolbreed).
Inschrijven voor de andere twee vormingen kan via volgende links:
- Webinar: AN-start-GO!: een sterk begin voor nieuwe AN-leerkrachten
Fysieke vorming: AN - start-GO!: een sterk begin voor nieuwe AN-leerkrachten - Webinar: AN-samen-GO!: Verbindend aan de slag met anderstalige nieuwkomers
Fysieke vorming: AN - samen-GO!: Verbindend aan de slag met anderstalige nieuwkomers