Voorkeuren
Cookies
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Vacature: teamcoördinator huisvestingsstrategie

22 juni 2026
VACATUREBEELD GENERIEK 1200X800 B
De centrale diensten van het GO! zijn op zoek naar een teamcoördinator voor het team huisvestingsstrategie (afdeling Infrastructuur). Lees verder voor meer info of deel de vacature met je netwerk. Solliciteren kan tot en met 6 juli.

Over de functie

Als teamcoördinator zal je coachend leidinggeven aan het team huisvestingsstrategie. Je helpt mee aan de ontwikkeling van het infrastructuurbeleid en zorgt voor een goede samenwerking tussen het beleid en de lopende projecten. Daarbij vertaal je beleidsbeslissingen naar de praktijk en geef je signalen uit de praktijk terug aan het beleid. Zo draag je bij aan een kwalitatieve en klantgerichte dienstverlening en help je de doelstellingen van de afdeling Infrastructuur en de centrale diensten van het GO! te realiseren.

Het team Huisvestingsstrategie staat in voor de ontwikkeling en uitvoering van het tactisch patrimoniumbeleid van het GO!. Het team ondersteunt scholengroepen bij het opstellen van huisvestingsplannen en meerjarige investeringsplannen en detecteert, selecteert en werkt potentiële bouw- en renovatieprojecten conceptueel uit.

Wie zoeken we?

  • Je hebt een masterdiploma.

  • Je hebt minstens 6 jaar relevante beroepservaring in het beleidsmatig werken binnen een (steden)bouwkundige context, waarvan minstens een eerste ervaring in het aansturen van een team.

Meer informatie en het selectiereglement vind je op deze pagina.

Solliciteren kan tot en met 6 juli.

Je vindt onze vacatures ook op GO! pro.

Pagina delen

Heb je een vraag?

Julie Vekeman - +32 2 790 93 64

of mail naar info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op
Go Pro

of
Niet aanmelden

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra jouw scholengroep start met het opladen en activeren van de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van jouw scholengroep om te vernemen wanneer de scholengroep start met het beheer in GO! gebruikersbeheer.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.