Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
Het Lerend netwerk hr bestaat uit minstens 1 afgevaardigde hr-medewerker uit elke scholengroep, aangevuld met hr-medewerkers vanuit de centrale diensten.
In het netwerk delen de hr-medewerkers vakkennis en ontwikkelde materialen met elkaar. Daarnaast wordt er co-creatief gewerkt aan een beleidsmatige benadering van duurzaam hr-beleid in het GO! onderwijs. Het ambitieplan onderwijskwaliteit, en meer bepaald krachtlijn 8: "Het GO! voert op alle niveaus een duurzaam hr-beleid", vormt hierbij het uitgangspunt.
Het Lerend netwerk hr komt een tiental keer per jaar samen, zowel fysiek als digitaal. Op de agenda zal steeds een onderwerp staan in het kader van de implementatie van een duurzaam hr-beleid. Daarnaast is er ruimte voor een specifiek thema, intervisie en/of uitwisseling, bespreking ad hoc informatie, … . De leden vinden elkaar ook tijdens informele overlegmomenten.
Jaarlijks is er ook een hr-dag die openstaat voor alle beleidsniveaus en -functies.