Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
Ruud Lelieur (UAntwerpen) zal het samen met Ruben Vanrusselt, directeur GO! atheneum Martinus Bilzen hebben over academisch optimisme, het stellen van hoge positieve verwachtingen en hoe je dit als leidinggevende mee kan realiseren, door in te zetten op vertrouwen dat je team het verschil maakt binnen een professionele kwaliteitscultuur.
Ruud is als gastprofessor en onderzoeker verbonden aan de Universiteit Antwerpen en doctoreerde op dit thema. Vanuit haar eigen onderzoek zal ze trachten een helder beeld te schetsen van wat academisch optimisme precies is, hoe het zich manifesteert in Vlaamse lerarenteams, en wat dat kan betekenen voor het creëren van sterke leerprestaties voor alle leerlingen.
Ruben is directeur van GO! atheneum Martinus Bilzen. Hij onderzocht academisch optimisme in zijn masterproef en nam die kennis mee naar zijn school. Vanuit zijn ervaring maakt hij de concrete vertaalslag naar de praktijk: hoe werk je als schoolteam gericht aan het versterken van academisch optimisme?
De keynote verbindt theorie met praktijk en toont hoe schoolleiders, samen met hun team, via academisch optimisme krachtige leeromgevingen kunnen creëren waarin élke leerling alle kansen krijgt om te groeien.

