Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.
Persoonlijke gegevens
Naam: Inge Van Trimpont
Woonplaats: Gent
Geboortejaar: 1958

Wat wil ik voor jou proberen te bereiken in de Raad van het GO!?
Ik wil mee bouwen aan kwaliteitsvol onderwijs waarin elke leerling gelijke kansen krijgt en zijn of haar talenten optimaal kan ontwikkelen. In een samenleving die snel verandert, is het belangrijk dat kinderen en jongeren niet alleen kennis opdoen, maar ook uitgroeien tot zelfstandige, kritische en geëngageerde burgers. Daarom wil ik mee waken over een onderwijsbeleid dat leerlingen ondersteunt in hun volledige ontwikkeling en dat inzet op samenwerking met gezinnen en andere maatschappelijke partners.
Waarom ben ik een geschikte kandidaat voor de Raad van het GO!?
Als kind van het GO! én na een lange loopbaan binnen het GO! ken ik onze organisatie door en door. Die ervaring geeft mij een brede kijk op de uitdagingen én de kansen binnen het onderwijs. Ik geloof sterk in het pedagogisch project van het GO! en wil mijn kennis, betrokkenheid en engagement inzetten om mee richting te geven aan een ambitieus onderwijsbeleid. Samen kunnen we ervoor zorgen dat elke leerling de kansen krijgt om te groeien en te leren.
Kwaliteitsvol onderwijs streeft naar gelijke kansen en het optimaal ontwikkelen van het leerpotentieel in elk kind en elke jongere.
Waar wil ik op focussen?
Mijn focus ligt op kwaliteitsvol onderwijs dat elke leerling ondersteunt in zijn of haar ontwikkeling: cognitief, sociaal, emotioneel en kritisch. Daarnaast wil ik aandacht voor goed opgeleide en gewaardeerde onderwijsprofessionals, omdat zij de sleutel zijn tot sterk onderwijs. Ook vind ik samenwerking belangrijk: onderwijs kan het niet alleen. Een goede afstemming met ouders, welzijn, sport, cultuur en andere partners is noodzakelijk om kinderen en jongeren alle kansen te geven om succesvol hun weg te vinden in de samenleving.

