Voorkeuren
Cookie instellingen
Aanmelden

Symposium 'Elk talent telt!'

19 april 2024

Op deze pagina

siho_elk_talent_telt_visual
Op woensdag 22 mei 2024 vindt in Brussel het symposium 'Elk talent telt' van SIHO plaats. Het focust op cognitief sterk functionerende leerlingen en studenten in de transitie naar het hoger onderwijs.

Wist je dat?

Omwille van specifieke leereigenschappen hebben cognitief sterk functionerende studenten vaak meer uitdaging nodig om gemotiveerd te blijven.

Hoogbegaafde studenten vormen een heterogene groep. Terwijl heel wat cognitief sterk functionerende studenten het zeer goed doen, is er ook een groep die onderpresteert en specifieke belemmeringen ondervindt.

Lees hier meer over het symposium. SIHO is het Steunpunt inclusief hoger onderwijs.

Pagina delen

Heb je een vraag?

Stuur je vraag via info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Ontvang nieuws en ondersteuning voor GO! professionals, ons opleidingsaanbod en zoveel meer.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op GO! pro

Niet aanmelden
Personaliseer je GO! pro-ervaring en kies je onderwijsniveau als kijkfilter voor nieuws en opleidingen.
of
Meld je aan met je GO! account en krijg nieuws en inhoud op jouw maat te zien.

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra de GO! contactendatabank beschikt over de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in de scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep of de personeelsdienst (enkel voor Huis GO! medewerkers) zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in de GO! contactendatabank. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.