Voorkeuren
Cookies
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Samen tegen schooluitval: gebruikersgids toolbox en leeswijzer visual schooluitval

3 oktober 2025
afb_samen_tegen_schooluitval
Het project ‘Samen tegen Schooluitval’ heeft bestaande kennis, materialen en praktijkervaringen rond vroegtijdig schoolverlaten (VSV) samengebracht en verder uitgebouwd.

Ter ondersteuning van het gebruik van de visual STS bracht 'Samen tegen schooluitval' een leeswijzer en een gebruikersgids uit voor de toolbox/website. Via deze documenten wil de organisatie de gebruikers die de webinar van 4 juni niet gevolgd hebben ondersteunen.

Beide documenten vind je in de rubriiek Downloads. 

Ook op de website schooluitval.be kan je deze documenten vinden. (zoekfunctie ‘materialen’). De opgenomen webinar van 4 juni 2025 vind je onder ‘Links’.

Je mag deze documenten op eigen fora uploaden en binnen je netwerk verspreiden.

Contactpersoon
Annick Steyt
annick.steyt@vrijclbnetwerk.be 

Pagina delen

Heb je een vraag?

of mail naar info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op
Go Pro

of
Niet aanmelden

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra jouw scholengroep start met het opladen en activeren van de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van jouw scholengroep om te vernemen wanneer de scholengroep start met het beheer in GO! gebruikersbeheer.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.