Voorkeuren
Cookie instellingen
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Professionele leergemeenschap: Opvolging Leerrecht-Leerplicht binnen CLB

5 september 2025
afb_plg
Samen leren over leerrecht en leerplicht? Schrijf in voor deze gloednieuwe PLG!

Leerrecht vormt een belangrijke leidraad doorheen de CLB-opdracht. Daarom lanceren we vanuit de POC GO! met veel goesting de gloednieuwe PLG Leerrecht-Leerplicht – een praktijkgerichte leeromgeving die jou ondersteunt bij leerlingbegeleiding.

In onze PLG besteden we tijd aan het leerlinggebonden aanbod over begeleiding: ervaringsuitwisseling, info-uitwisseling, casuïstiek en intervisie zijn hierbij preferentiële werkvormen. Samen gaan we aan de slag rond vraagsturing, aanbodgestuurde begeleiding en een schoolteamversterkende aanpak.

Klinkt boeiend? Dat is het ook! Zin om mee te doen? Kris Vranken en Ruth Wijnen verwelkomen je graag een eerste keer in het Huis van het GO! op 7 oktober 2025 om 9.30u

Zorg dat je erbij bent en schrijf je in via deze link.

Pagina delen

Heb je een vraag?

Ruth Wijnen - 02 790 92 72
Kris Vranken - 02 790 93 66

of mail naar info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op GO! pro

Niet aanmelden
Personaliseer je GO! pro ervaring en kies je onderwijsniveau als kijkfilter voor nieuws en opleidingen.
of
Meld je aan met je GO! account en krijg nieuws en inhoud op jouw maat te zien.

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra de GO! contactendatabank beschikt over de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in de scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep of de personeelsdienst (enkel voor Huis GO! medewerkers) zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in de GO! contactendatabank. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.