Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
Met dit extra werkingsbudget wil de Vlaamse overheid schoolbesturen extra ondersteunen wanneer ze een aantal leerlingen - die geen plaats kregen in een andere school - een plaats geven in het gewoon of buitengewoon onderwijs.
Het extra werkingsbudget wordt gebruikt voor de personeels- en werkingskosten die verbonden zijn aan de inrichting van extra capaciteit.
De focus ligt bij de inschrijvingen voor het schooljaar 2025-2026 op type 2, omdat de grootste capaciteitstekorten zich hier voordoen. (Komen in aanmerking: scholen gewoon en buitengewoon onderwijs)
Het gaat om een stijging van minstens 7 regelmatige leerlingen met een verslag of IAC-verslag per type.
- Voor het buitengewoon basisonderwijs gaat het om type 2.
- Voor het buitengewoon secundair onderwijs gaat het om type 2 (opleidingsvorm 1 en/of opleidingsvorm 2).
- De leerlingen worden, voor het secundair onderwijs, per type over de opleidingsvormen heen samengeteld.
Om in aanmerking te komen moet je minstens 7 regelmatige leerlingen extra ingeschreven hebben op de teldag van februari van het lopende schooljaar in vergelijking met de teldag van februari in het schooljaar daarvoor.
Lees meer op de website van het Departement Onderwijs.