Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
Dit schooljaar organiseert de PBD-GO! de PICT-opleiding voor twee specifieke doelgroepen: het volwassenenonderwijs (VWO) en het buitengewoon onderwijs (buo). Nog één maand en dan start een nieuwe lichting aan een boeiend traject. Jij kan er nog bij zijn!
Gloednieuw dit schooljaar: opleiding pedagogisch ICT-coördinator voor buitengewoon onderwijs
Als pedagogisch ICT-coördinator heb je een sleutelfunctie in het realiseren van doordacht ICT-gebruik op je school. Met de opleiding GO! PICT buo word je perfect voorbereid om deze rol met glans te vervullen in het buitengewoon onderwijs én zet je een stap naar het C1 niveau binnen het DigCompEdu model (EU, 2017).
Na deze opleiding:
- begrijp je de GO! visie op gepersonaliseerd samen leren en weet je die te vertalen naar je praktijk;
- weet je wat een sterk ICT-team is en welke rol je als pedagogisch ICT-coördinator daarin speelt;
- kan je een onderbouwd ICT-beleidsplan uitwerken of bijsturen;
- heb je inzicht in methodieken om collega’s gericht te professionaliseren en te coachen in het gebruik van digitale technologie;
- beschik je over praktijkgerichte handvatten om collega’s te ondersteunen bij het toepassen van doordachte digitale didactiek in functie van digitale inclusie.
De opleiding bestaat uit vijf modules die gegeven worden in het Huis van het GO! in Brussel. De eerste lesdag is op 10 oktober 2025.
Iets voor jou? Ben je een ICT-coördinator of een leraar met ICT-affiniteit en ben je klaar om de volgende stap te zetten in je digitale kennis? Schrijf je dan nog snel in via deze link.
Wegens succes herhaald: opleiding pedagogisch ICT-coördinator voor volwassenenonderwijs
Met deze opleiding wil de PBD-GO! pedagogisch ICT-coördinatoren uit de verschillende Centra voor Volwassenenonderwijs (CVO’s) klaarstomen voor de uitdagingen van morgen. De inhouden van deze opleiding zijn gericht op het C1 niveau binnen het DigCompEdu model (EU, 2017). Dit wil zeggen dat je voldoende kennis, vaardigheden en inzicht in de digitale (onderwijs)wereld hebt én mee een beleid kan (helpen) uitstippelen. Je kan jezelf profileren als aanspreekpunt binnen jouw CVO op het gebied van ICT.
Na de opleiding:
- ken je de GO! visie op gepersonaliseerd samen leren en weet je die te vertalen naar jouw praktijk;
- weet je wat een sterk ICT-team is en welke rol jij daar als pedagogisch ICT-coördinator in speelt;
- kan je een onderbouwd ICT-beleidsplan uitwerken of bijsturen;
- heb je inzicht in methodieken om collega’s gericht te professionaliseren en te coachen in het gebruik van digitale technologie;
- beschik je over praktijkgerichte handvatten om collega’s te ondersteunen bij het toepassen van doordachte digitale didactiek in functie van blended leren.
De opleiding bestaat uit vijf modules die gegeven worden in het Huis van het GO! in Brussel. De eerste lesdag is op 6 oktober 2025.
Iets voor jou? Ben je een ICT-coördinator of een leraar met ICT-affiniteit en ben je klaar om de volgende stap te zetten in jouw digitale kennis? Schrijf je dan nog snel in via deze link.