Voorkeuren
Cookies
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Nieuwe fase Digisprong in 2025-2026

8 september 2025
Digisporong Rh
De Vlaamse Regering investeert ook in 2025-2026 in digitale infrastructuur voor onderwijs.

De Vlaamse Regering heeft op 18 juli 2025 het ontwerpbesluit principieel goedgekeurd dat de regels vastlegt voor de toekenning van extra ICT-middelen in 2025. Met die beslissing wordt geïnvesteerd in ICT-infrastructuur en digitale werkmiddelen voor scholen, centra en academies. Deze middelen maken deel uit van een breder Digiplan/Digisprong, dat/die digitalisering inzet als hefboom voor beter onderwijs.

Meer uitleg hierover vind je op de website van het Kenniscentrum Digisprong.

De middelen worden voorzien in een 3e fase van de Digisprong, na de vorige 2 fases, beide uit 2021. Bestellingen en aankoopfacturen in deze 3e fase dienen dan ook geboekt te worden op de nieuwe projectcode GMDIGISPR3 (element 6 in Unit4 Financials by Coda).

Pagina delen

Heb je een vraag?

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op
Go Pro

of
Niet aanmelden

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra jouw scholengroep start met het opladen en activeren van de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van jouw scholengroep om te vernemen wanneer de scholengroep start met het beheer in GO! gebruikersbeheer.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.