Voorkeuren
Cookies
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

MILES-slotcongres over leerlingen weerbaar maken tegen desinformatie

16 september 2026
fake news_rh.png
Hoe maak je leerlingen weerbaar tegen desinformatie? Antwoorden op die vraag krijg je op de MILES EU EDU-Conference: Against Disinformation – Towards critical thinking op 27 november in het Vlaams Parlement in Brussel. In het Engels.

Op vrijdag 27 november vindt in het Vlaams Parlement in Brussel de MILES EU EDU-Conference: Against Disinformation – towards critical thinking plaats. De conferentie wordt georganiseerd in het Engels en richt zich op onderwijsprofessionals die werk willen maken van mediawijsheid en kritisch denken.

Het Europese MILES-project, gedragen door 11 partners uit 10 landen, ontwikkelt innovatieve aanpakken om leerkrachten, leerlingen en ouders te ondersteunen in het omgaan met desinformatie. Daarbij ligt de focus op media- en informatiegeletterdheid, het concept van pre-bunking en het versterken van digitale vaardigheden.

Laat je inspireren door Europese experts, ontmoet organisaties die het verschil maken en wissel ervaringen uit met collega’s uit het onderwijsveld.

Contact: lien.vandael@atheneumantwerpen.be 

Pagina delen

Heb je een vraag?

Joanna Lemmens - 02 790 92 69

of mail naar info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op
Go Pro

of
Niet aanmelden

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra jouw scholengroep start met het opladen en activeren van de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van jouw scholengroep om te vernemen wanneer de scholengroep start met het beheer in GO! gebruikersbeheer.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.