Voorkeuren
Cookie instellingen
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Laat je leerlingen meedenken over onze democratie in de Week van de Rechtsstaat

28 mei 2025
De Week Van De Rechtsstaat Rh
Van 24 t.e.m. 28 november 2025 vindt opnieuw de Week van de Rechtsstaat plaats – een lesinitiatief dat jongeren in de derde graad van het secundair onderwijs aanzet om na te denken over democratie, rechtvaardigheid en vrijheid.

Hoewel dit schooljaar nog niet ten einde is, werpen veel leerkrachten al een blik op het volgende. Daarom willen de initiatiefnemers van de Week van de Rechtsstaat het aanbod nu al onder de aandacht brengen, zodat het kan worden meegenomen in de jaarplanning.

Tijdens de Week van de Rechtsstaat geven rechtenstudenten les over de fundamenten van de rechtsstaat, aan de hand van een interactief en actueel lespakket. De Hoge Raad voor de Justitie en vzw400 brengen leerkrachten en studenten met elkaar in contact via een inschrijvingsplatform.

Meer informatie over het initiatief vind je op Week van de Rechtsstaat

Pagina delen

Heb je een vraag?

Stuur je vraag via info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Ontvang nieuws en ondersteuning voor GO! professionals, ons opleidingsaanbod en zoveel meer.

Schrijf je in

Welkom op GO! pro

Niet aanmelden
Personaliseer je GO! pro-ervaring en kies je onderwijsniveau als kijkfilter voor nieuws en opleidingen.
of
Meld je aan met je GO! account en krijg nieuws en inhoud op jouw maat te zien.

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra de GO! contactendatabank beschikt over de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in de scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep of de personeelsdienst (enkel voor Huis GO! medewerkers) zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in de GO! contactendatabank. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.