Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.
Als CLB-medewerker bouw je elke dag mee aan het welzijn en de toekomst van leerlingen. Daarom zorgt de Permanente OndersteuningsCel (POC+) ook in het schooljaar 2026-2027 voor een sterk en gevarieerd professionaliseringsaanbod, zodat we samen kunnen blijven groeien als lerende community.
Wat mag je verwachten?
Starterstraject: een stevige en gerichte start voor nieuwe collega’s, met modules rond onderwijs, welzijn en gezondheid.
Opleidingen & vormingen: verdiep je in specifieke thema’s tijdens één- of meerdaagse sessies, begeleid door POC-medewerkers of externe experten.
Professionele leergemeenschappen (PLG’s): wissel ervaringen uit en leer van collega’s over de centrumgrenzen heen.
Thematische helpdesksessies: schuif digitaal aan bij onze laagdrempelige koffiemomenten voor korte updates en antwoorden op je vragen.
Kortom: een flexibel aanbod dat inspeelt op wat er leeft in de maatschappij én in jouw dagelijkse praktijk.
Nieuwsgierig? Neem snel een kijkje op deze GO! pro-professionaliseringspagina van het CLB en stel je eigen professionaliseringstraject samen. (Vergeet niet in te loggen met je GO! account voor het volledige overzicht.)


