Voorkeuren
Cookies
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

GO! netwerk digitale leermiddelen: Play it in de kijker

27 april 2026
logo Play it_rh.jpg
Elke week staat een lid van het GO! netwerk digitale leermiddelen in de kijker. Deze week is dat 'Play it', een ontwikkelaar van game-based learning. Als lid van het netwerk biedt Play it een gedeelte van haar digitale aanbod gratis aan voor alle scholen van het GO!.

Play it ontwikkelt leermiddelen voor game-based learning: leerlingen leren via realistische scenario’s waarin ze zelf keuzes maken en de gevolgen meteen ervaren. Het aanbod omvat interactieve trainingen rond veiligheid (brandveiligheid, EHBO, ergonomie, psychosociaal welzijn, intern verkeer en BA4) en digitale veiligheid (cybersecurity en GDPR) gericht op het secundair onderwijs, maar ook een aantal interactieve verhalen gericht op het verbeteren van de leesvaardigheden.

Alle leermiddelen zijn eenvoudig te koppelen vanuit GO! studio aan lesfiches in SmartschoolQuesti of Moodle.

Een volledig overzicht van de modules en alle praktische informatie is te vinden op GO! pro - Play it.

Op dinsdag 5 mei 2026 om 10 uur organiseert GO! studio samen met Play it een webinar over hoe het leermiddelenaanbod optimaal ingezet kan worden in de lessen. In minder dan een half uur is alles duidelijk!

Inschrijven kan via deze link.

Pagina delen

Heb je een vraag?

GO! studio

of mail naar info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Meer nieuws

Welkom op
Go Pro

of
Niet aanmelden

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra jouw scholengroep start met het opladen en activeren van de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van jouw scholengroep om te vernemen wanneer de scholengroep start met het beheer in GO! gebruikersbeheer.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.