Ben je geen GO! professional? Surf dan naar www.g-o.be, onze algemene website.
menu

De gemeenschappelijke preventiedienst

Guy Linten 

preventieadviseur-
coördinator

guy.linten@g-o.be

0478 91 65 94

Ann Goeman

 

coördinator
psychosociaal-welzijn
& intern vertrouwenspersoon

ann.goeman@g-o.be

0486 28 80 84

​Akin Yildiz​preventieadviseur
dienstgebouwen en
ondersteuning
preventieadviseurs
akin.yildiz@g-o.be

0492 15 88 33

Geert Beeckmans
secretaris 

geert.beeckmans@g-o.be

02 790 93 69

​Ronald Dom
sgr 1​ Antwerpen

ronald.dom@g-o.be

​0488 49 21 21

Angelo Barbarotta

sgr Invento

angelo.barbarotta@g-o.be

0478 81 00 13

​Ruben Jannes
sgr Fluxus

ruben.jannes@g-o.be

0472 01 47 14

​Ann Van Ballart​sgr 6 Rivierenlandann.van.ballart@g-o.be​0472 51 63 86
Steven Hertogs
sgr 5 Mechelen-Keerbergen-Heist-op-den-Berg
steven.hertogs@g-o.be0476 96 48 78
​Tanja Heijens

sgr 8 Brussel

tanja.heijens@g-o.be

0496 63 60 01

​Elsie Van Rossem​sgr 8 Brussel

elsie.van.rossem@g-o.be

​0475 91 53 30



Dirk Geeraerts

sgr 9 Ringscholen

dirk.geeraerts1@g-o.be

0477 57 55 43

​Gunter Van Der Elst​sgr SCOOP

Gunter.Van.der.Elst@g-o.be

0490 11 81 70  ​

Wim Goris

sgr Huis 11

wim.goris@g-o.be

0476 40 27 16

Thierry Boussu
sgr Adite
thierry.boussu@g-o.be0472 18 25 11

Kevin D'Haen

sgr 13 Zuid-Limburg

kevin.d.haen@g-o.be

0478 74 19 51 

Nunzio Gravano

sgr 14 Maasland

nunzio.gravano@g-o.be

0477 13 00 27

Hans Bullen

sgr Xpert

hans.bullen@g-o.be

0498 28 30 00

​Chrissy Verboven
​sgr GO! Next
​chrissy.verboven@g-o.be

0496 05 64 01

David De Keersmaecker

sgr 17 Waasland
en sgr 18 Het Leercollectief

david.dekeersmaecker@g-o.be

0499 85 89 74

Koen Decroubele

sgr 19 Dender
en sgr 20 Zuid-Oost-Vlaanderen

koen.decroubele@g-o.be

0491 62 14 02

Marc Watté

sgr 21 Vlaamse Ardennen
en sgr 24

marc.watte@g-o.be

0496 98 12 54

Luc De Clerck

sgr 22 Panta Rhei

luc.de.clerck@g-o.be

0498 18 10 77

Luc Hermie

sgr 23 Meetjesland

luc.hermie@g-o.be 

0499 14 7 227

​Micheline Law

sgr 25 Impact

Micheline.law@g-o.be​0477 80 25 66
Robrecht Van Loo
sgr 26 Mandel en Leie
robrecht.van.loo2@g-o.be0478 20 34 30

Manuela Pannier

sgr 27 Stroom

manuela.pannier@g-o.be

0488 70 06 61

Bart Devos

sgr 28 Westhoek

bart.devos@g-o.be

0495 24 71 38