Ben je geen GO! professional? Surf dan naar www.g-o.be, onze algemene website.
menu

De gemeenschappelijke preventiedienst

Guy Linten 

preventieadviseur-
coördinator

guy.linten@g-o.be

0478 91 65 94

Ann Goeman

 

coördinator
psychosociaal-welzijn & intern vertrouwenspersoon

ann.goeman@g-o.be

0486 28 80 84

​Akin Yildiz​preventieadviseur
dienstgebouwen en
ondersteuning
preventieadviseurs
akin.yildiz@g-o.be

0492 15 88 33

Geert Beeckmans
secretaris 

geert.beeckmans@g-o.be

02 790 93 69

​Ronald Dom
sgr 1​

ronald.dom@g-o.be

​0488 49 21 21

Angelo Barbarotta

sgr 3

angelo.barbarotta@g-o.be

0478 81 00 13

​Ruben Jannes
sgr 4

ruben.jannes@g-o.be

0472 01 47 14

Rudy Aelaerts

sgr 6

rudy.aelaerts@g-o.be

0499 55 08 97

Steven Hertogs
sgr 5 en 10
steven.hertogs@g-o.be0476 96 48 78
​Tanja Heijens

sgr 8

tanja.heijens@g-o.be

0496 63 60 01

​Veerle
Van Den Bossche

sgr 8

veerle.van.den.bossche@g-o.be ​0496 38 35 51

Dirk Geeraerts

sgr 9

dirk.geeraerts1@g-o.be

0477 57 55 43

Wim Goris

sgr 11

wim.goris@g-o.be

0476 40 27 16

Thierry Boussu
sgr 12
thierry.boussu@g-o.be0472 18 25 11

Kevin D'Haen

sgr 13

kevin.d.haen@g-o.be

0478 74 19 51 

Nunzio Gravano

sgr 14

nunzio.gravano@g-o.be

0477 13 00 27

Hans Bullen

sgr 15 en 16

hans.bullen@g-o.be

0498 28 30 00

David De Keersmaecker

sgr 17 en 18

david.de.keersmaecker@g-o.be

0499 85 89 74

Koen Decroubele

sgr 19 en 20

koen.decroubele@g-o.be

0491 62 14 02

Marc Watté

sgr 21 en 24

marc.watte@g-o.be

0496 98 12 54

Luc De Clerck

sgr 22

luc.de.clerck@g-o.be

0498 18 10 77

Luc Hermie

sgr 23

luc.hermie@g-o.be 

0499 14 7 227

​Micheline Law

sgr 25

Micheline.law@g-o.be​0477 80 25 66
Robrecht Van Loo
sgr 26
robrecht.van.loo2@g-o.be0478 20 34 30

Manuela Pannier

sgr 27

manuela.pannier@g-o.be

0488 70 06 61

Bart Devos

sgr 28

bart.devos@g-o.be

0495 24 71 38