Ben je geen GO! professional? Surf dan naar www.g-o.be, onze algemene website.
menu

De gemeenschappelijke preventiedienst

Guy Linten 

preventieadviseur-coördinator

guy.linten@g-o.be

Ann Goeman

coördinator psychosociaal-welzijn & intern vertrouwenspersoon

ann.goeman@g-o.be

​Akin Yildiz​preventieadviseur dienstgebouwen en ondersteuning preventieadviseursakin.yildiz@g-o.be
Geert Beeckmanssecretaris geert.beeckmans@g-o.be
​Kirsten Stuer
​sgr 1 Antwerpen
kirsten.stuer@g-o.be

Angelo Barbarotta

sgr Invento

angelo.barbarotta@g-o.be

​Ruben Jannes

sgr Fluxus

ruben.jannes@g-o.be

​Ann Van Ballart

​sgr 6 Rivierenland

ann.van.ballart@g-o.be

Steven Hertogs

sgr 5 Mechelen-Keerbergen-Heist-op-den-Berg

steven.hertogs@g-o.be

​Tanja Heijens

sgr 8 Brussel

tanja.heijens@g-o.be

​Elsie Van Rossem

​sgr 8 Brussel

elsie.van.rossem@g-o.be

Oona Smekens

sgr 9 Ringscholen

oona.smekens@g-o.be 

​Gunter Van Der Elst

​sgr SCOOP

gunter.van.der.elst@g-o.be

Wim Goris

sgr Huis 11

wim.goris@g-o.be

Thierry Boussu

sgr Adite

thierry.boussu@g-o.be

Kevin D'Haen

sgr 13 Zuid-Limburg

kevin.d.haen@g-o.be

Nunzio Gravano

sgr 14 Maasland

nunzio.gravano@g-o.be

Hans Bullen

sgr Xpert

hans.bullen@g-o.be

​Chrissy Verboven

​sgr GO! Next

chrissy.verboven@g-o.be

David De Keersmaecker

sgr 17 Waasland en sgr 18 Het Leercollectief

david.de.keersmaecker@g-o.be

Koen Decroubele

sgr 19 Dender

koen.decroubele@g-o.be

​Naomi De Clercq
​sgr 20 Zuid-Oost-Vlaanderen
​naomi.declercq@g-o.be

​Isabelle Defoirdt

​sgr 21 Vlaamse Ardennen en sgr 24

​isabelle.defoirdt@g-o.be

Luc De Clerck

sgr 22 Panta Rhei

luc.de.clerck@g-o.be

Luc Hermie

sgr 23 Meetjesland

luc.hermie@g-o.be 

​Micheline Law

sgr 25 Impact

micheline.law@g-o.be

Robrecht Van Loo

sgr 26 Mandel en Leie

robrecht.van.loo2@g-o.be

Manuela Pannier

sgr 27 Stroom

manuela.pannier@g-o.be

Bart Devos

sgr 28 Westhoek

bart.devos@g-o.be