Voorkeuren
Cookie instellingen
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Professionele leergemeenschap sanitair, verwarming en koeling

Aansluitend op de basisvorming starten in het schooljaar 2025 – 2026 de professionele leergemeenschappen (PLG) voor het specifiek gedeelte op. Afhankelijk van de noden van de deelnemers komen onder andere kennis van de leerplandoelen, evaluatiepraktijk, leermiddelen, didactiek, gsl... aan bod.

Om maximaal en duurzaam tot samen leren te komen, worden de PLG’s kleinschalig gehouden (beperkt aantal leraren uit een beperkt aantal scholengroepen) en zijn ze regionaal gespreid.

Praktisch

1
dinsdag 25 november 2025, van 9u30 tot 16u00
Professionele leergemeenschap sanitair, verwarming en koeling

Huis van het GO!
Willebroekkaai 36, 1000 Brussel
Wegbeschrijving

Schrijf je individueel in
Individuele prijs: €0

Doelstellingen

Na deze sessie(s):

  • Kan je de correcte leerplannen voor een studierichting terugvinden;
  • Kan je voor een leerplandoel de expliciete en impliciete kennis benoemen;
  • Kan je didactisch materiaal screenen op leerplangerichtheid;
  • Kan je voor een leerplandoel evaluatiecriteria bepalen;
  • Kan je een geschikte didactiek voor een leerplandoel bepalen

Lesgever

Devenyn Ingrid

Ingrid Devenyn is pedagogisch adviseur secundair onderwijs bij de bij PBD-GO!. Ze staat in voor de harde sector met vakspecialiteit Elektriciteit, Elektronica, Informatica, Techniek en STEM.

Pagina delen

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Welkom op GO! pro

Niet aanmelden
Personaliseer je GO! pro ervaring en kies je onderwijsniveau als kijkfilter voor nieuws en opleidingen.
of
Meld je aan met je GO! account en krijg nieuws en inhoud op jouw maat te zien.

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep of de personeelsdienst (enkel voor Huis GO! medewerkers) zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.