Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.
Aansluitend op de basisvorming starten in het schooljaar 2025 – 2026 de professionele leergemeenschappen (PLG) voor het specifiek gedeelte (fiets, bromen motorfietsen, auto, tuin-, park- en bosmachines) op. Afhankelijk van de noden van de deelnemers komen onder andere kennis van de leerplandoelen, evaluatiepraktijk, leermiddelen, didactiek, gsl... aan bod.
Om maximaal en duurzaam tot samen leren te komen, worden de PLG’s kleinschalig gehouden (beperkt aantal leraren uit een beperkt aantal scholengroepen) en zijn ze regionaal gespreid.
Praktisch
donderdag 26 maart 2026, van 9u30 tot 16u00
Professionele leergemeenschap Voertuigen
GO! Scholengroep Wijs
Walstraat 39, 3840 Borgloon
Wegbeschrijving
Doelstellingen
Na deze sessie(s):
- Kan je de correcte leerplannen voor een studierichting terugvinden;
- Kan je voor een leerplandoel de expliciete en impliciete kennis benoemen;
- Kan je didactisch materiaal screenen op leerplangerichtheid;
- Kan je voor een leerplandoel evaluatiecriteria bepalen;
- Kan je een geschikte didactiek voor een leerplandoel bepalen
Lesgever
Devenyn Ingrid
Ingrid Devenyn is pedagogisch adviseur secundair onderwijs bij de bij PBD-GO!. Ze staat in voor de harde sector met vakspecialiteit Elektriciteit, Elektronica, Informatica, Techniek en STEM.