Voorkeuren
Cookie instellingen
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

Professionele leergemeenschap: Infoplatform MDT binnen het agentschap opgroeien

Dit overleg is een combinatie van een lerend netwerk waar ervaringen uitgewisseld worden en een informatieplatform waar MDT-medewerkers en ankerfiguren binnen integrale jeugdhulp geïnformeerd worden over de laatste evoluties binnen het beleidsdomein welzijn. Hiaten kunnen gesignaleerd worden en bevindingen kunnen afgetoetst worden. Deze professionele leergemeenschap (PLG) belicht de kernactiviteit draaischijffunctie.

Praktisch

1
dinsdag 26 mei 2026, van 9u30 tot 15u30
LN2607MDT0220250526

Huis van het GO!
Willebroekkaai 36, 1000 Brussel
Wegbeschrijving

Schrijf je individueel in
Individuele prijs: €250 voor externe deelnemers (volledige reeks + toegang tot de lerende community)

Doelstellingen

Na het bijwonen van het lerend netwerk MDT kunnen de CLB-medewerkers:

  • beter omgaan met de specifieke uitdagingen en knelpunten binnen het jeugdhulplandschap;
  • tips en materialen van andere MDT-medewerkers gebruiken binnen hun eigenwerking.

Na het bijwonen van het infoplatform weten CLB-medewerkers:

  • welke de nieuwe regelgeving, evoluties en vormingen binnen het Agentschap Opgroeienzijn;
  • welke informatie belangrijk is en hoe ze deze kunnen verspreiden binnen huncentrum;
  • waar ze relevante informatie en materialen kunnenterugvinden.


Extra informatie

■  Om in te schrijven, maak je jouw keuze en klik je op de knop ‘Meer informatie’ bij de reeks/datum waarvoor je kiest. Let op, je dient je voor elke PLG apart in te schrijven.

Tijdens onze professionaliseringsactiviteiten zijn er annuleringsvoorwaarden van toepassing. Gelieve hiermee rekening te houden!

■  Voor meer informatie betreffende de praktische modaliteiten en inschrijving kan je contact opnemen met Daisy Gelaude op het nummer 02/790.93.09 of via daisy.gelaude@g-o.be.

Werkmethode

Deze PLG/dit infoplatform komt twee- à driemaal per schooljaar samen afhankelijk van de agendapunten. Relevante informatie en maatschappelijke evoluties kunnen ook extra worden gecommuniceerd via de nieuwsbrief, onderdeel MDT/draaischijffunctie/….

Verslagen, inspiratiedocumenten en materialen kan je terugvinden in de lerende community binnen Microsoft teams. (Spreek de ICT-ondersteuning aan van jouw CLB indien de toegang niet lukt).

TIMING:

Huis van het GO! Willebroekkaai 36, 1000 Brussel

„ PLG01: Ma 26/01/2026 09u30-15u30 2.03 Oemnia

„ PLG02: Di 26/05/2026 ⇨ 09u30-15u30 ⇨ 2.03 Oemnia

Pagina delen

GO! nieuwsbrief

Ontvang nieuws en ondersteuning voor GO! professionals, ons opleidingsaanbod en zoveel meer.

Schrijf je in

Volg deze opleiding ook op een ander tijdstip

Professionele leergemeenschap: Infoplatform MDT binnen het agentschap opgroeien

maandag 26 januari 2026, van 9u30 tot 15u30
€250 voor externe deelnemers (volledige reeks + toegang tot de lerende community)
Meer informatie

Welkom op GO! pro

Niet aanmelden
Personaliseer je GO! pro-ervaring en kies je onderwijsniveau als kijkfilter voor nieuws en opleidingen.
of
Meld je aan met je GO! account en krijg nieuws en inhoud op jouw maat te zien.

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra de GO! contactendatabank beschikt over de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in de scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep of de personeelsdienst (enkel voor Huis GO! medewerkers) zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in de GO! contactendatabank. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.