Voorkeuren
Cookies
Aanmelden
Aanmelden met je GO! account

De micro:bit in jouw STEM-projecten

In de vorming 'De micro:bit in jouw STEM-projecten' gaan we een stap verder dan de basisvorming 'Werken met micro:bit: de basis' en duiken we nog dieper in de oneindige mogelijkheden van de micro:bit.

We gaan na of we met de micro:bit iets automatisch kunnen aansturen en hoe we de micro:bit kunnen integreren in onze eigen projecten. Er komen heel wat uitbreidingen praktisch aan bod die al verwerkt zitten in onze eigen STEM-projecten en we denken ook mee na waar de micro:bit ingang vindt in jouw eigen projecten. 

Behalve deze sessie kan je ook nog de basisvorming volgen 'Werken met micro:bit: de basis', afhankelijk van jouw voorkennis.

Praktisch

1
donderdag 04 februari 2027, van 13u30 tot 16u30
De micro:bit in jouw STEM-projecten

Huis van het GO!
Willebroekkaai 36, 1000 Brussel
Wegbeschrijving

Schrijf je individueel in
Individuele prijs: €70

Doelstellingen

Na deze workshop zal je ... 

  • zelf een algoritme kunnen ontwerpen om een probleem op te lossen;

  • externe sensoren en actuatoren kunnen verbinden en gebruiken;

  • zelf verworven data kunnen visualiseren;

  • de micro:bit kunnen gebruiken om iets te besturen. 

Extra informatie

Breng zeker je eigen laptop mee voor deze vorming! Let op: met Chromebooks kan je niet aanmelden op het WiFi-netwerk van het GO!. Je zorgt best voor een alternatief (een hotspot of een laptop).

Gelieve voor de workshop al een (gratis) account aan te maken op brightlab.be. Zo kan je gemakkelijk de fiches downloaden waar we tijdens de workshop mee aan de slag gaan.

Lesgever

Louagie Tim

Educatief medewerker bij Brightlab.

Pagina delen

GO! nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van wat het GO! zoal doet? Dat kan! Schrijf je in om de GO! nieuwsbrief te ontvangen.

Schrijf je in

Welkom op
Go Pro

of
Niet aanmelden

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra jouw scholengroep start met het opladen en activeren van de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van jouw scholengroep om te vernemen wanneer de scholengroep start met het beheer in GO! gebruikersbeheer.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in GO! gebruikersbeheer. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.