Voorkeuren
Cookie instellingen
Aanmelden

Vormingsdag rond supplychain, hrm, marketing en de onderzoekscyclus

9 februari 2025
HOGENT Rh
Ben je leraar derde graad Economie en Organisatie? Laat je op 14 mei gratis onderdompelen in thema’s zoals supplychain, humanresourcemanagement, marketing, de onderzoekscyclus en het hoger onderwijs. Verdiep je vaardigheden en maak het verschil in de begeleiding van je leerlingen dankzij deze vorming in samenwerking met HOGENT.

Alle leerkrachten van de derde graad Economie en Organisatie, uit doorstroom (zowel domeinoverschrijdend als domeingebonden) en dubbele finaliteit, zijn welkom op deze unieke professionaliseringsactiviteit. De vorming wordt verzorgd door HOGENT in samenwerking met het GO! en Katholiek Onderwijs Vlaanderen. Dit is je kans om rond deze thema's je vaardigheden te verdiepen, je kennis uit te breiden en het verschil te maken in de begeleiding van je leerlingen.

Waarom deelnemen?

Tijdens deze namiddag delen lectoren van HOGENT hun expertise en ervaring in vijf verschillende sessies. In twee sessies staan essentiële vaardigheden centraal, vaardigheden die het verschil kunnen maken tussen een succesvol traject en een hobbelig parcours in het hoger onderwijs. De drie andere bieden je de kans om je kennis te verdiepen in hrm, marketing of internationale handel. Inhoudelijk sluiten alle sessies aan bij de leerplandoelen van de derde graad.

Het programma

Plenaire Sessie: 13 - 14 uur

Studeren in het hoger onderwijs: verken het opleidingsprogramma van supplychainmanagement en de toekomstige beroepsmogelijkheden. 

Twee keuzesessies: 14.15 - 15.15 uur en 15.30 - 16.30 uur  

  • Keuzesessie 1 - Het belang van zelfregulerend leren: ontdek hoe studenten hun eigen leerproces beheren, doelen stellen, studeeractiviteiten plannen, voortgang monitoren en aanpak bijsturen.
  • Keuzesessie 2 - De onderzoekscyclus: ontdek hoe studenten leren een onderzoek te voeren, en hoe de hogeschool hen tools aanreikt om problemen kritisch te analyseren en om projectmatig te werken.
  • Keuzesessie 3 - De hrm-cyclus: verdiep je in werving, selectietechnieken, introductie van nieuwe medewerkers en meer.
  • Keuzesessie 4 - Marketing: begrijp marketingstrategie en marketingmix, en ontdek markt- en productevoluties.
  • Keuzesessie 5 - Internationale handel: leer over internationale handel, de rol van douane, handelsdocumenten en Incoterms. 

Praktische informatie

Wanneer?

Woensdag 14 mei 2025 van 13 tot 16.30 uur. Ontvangst vanaf 12.30 uur.

Waar?

HOGENT, Campus Schoonmeersen: Gebouw B, V. Vaerwyckweg 1, 9000 Gent

Wegbeschrijving: Campussen - Hogeschool Gent (campus Schoonmeersen aanklikken)

Bijkomende informatie:

  • Deelname is volledig gratis. Om alles vlot te laten verlopen, dien je wel via het inschrijvingsformulier drie voorkeuren op te geven. Er wordt voor gezorgd dat je aan twee van de drie gekozen sessies kunt deelnemen. 
  • Gratis parkeren kan in de ondergrondse personeelsparking.

Schrijf je in via deze link. Inschrijven kan tot uiterlijk 25 april. 

Pagina delen

Heb je een vraag?

PBD-GO! Opleiding en vorming - 02 790 96 96

Of stuur je vraag via info@g-o.be

GO! nieuwsbrief

Ontvang nieuws en ondersteuning voor GO! professionals, ons opleidingsaanbod en zoveel meer.

Schrijf je in

Welkom op GO! pro

Niet aanmelden
Personaliseer je GO! pro-ervaring en kies je onderwijsniveau als kijkfilter voor nieuws en opleidingen.
of
Meld je aan met je GO! account en krijg nieuws en inhoud op jouw maat te zien.

Nog geen GO! account?

Jouw GO! account, sleutel tot een gepersonaliseerde GO! pro

Jouw GO! account is jouw persoonlijk toegangsticket tot het afgeschermde nieuws en inhoud op maat van jouw profiel. Jouw GO! account betekent niet dat je een g-o.be e-mailadres hebt of krijgt.
  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de personeelsdienst van het Huis van het GO!.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Ja, je hebt (recht op) een GO! account en toegang tot GO! pro.
    Contacteer de lokale gegevensbeheerder van je scholengroep.

  • Nog even geduld. Momenteel heb je nog geen (recht op een) GO! account met toegang tot GO! pro. Van zodra de GO! contactendatabank beschikt over de contact- en functiegegevens van het (niet-)onderwijzend personeel in de scholen en instellingen, heb ook jij (recht op) een GO! account met toegang tot GO! pro.

Hoe krijg je een GO! account, wanneer je er recht op hebt?
De lokale gegevensbeheerder van je scholengroep of de personeelsdienst (enkel voor Huis GO! medewerkers) zorgt voor de registratie of aanpassing van je gegevens in de GO! contactendatabank. Vervolgens krijg je de juiste toegangsrechten en kun je aanmelden op GO! pro.