Contactgegevens van de Gemeenschappelijke preventiedienst

Guy Linten 

preventieadviseur-coördinator

guy.linten@g-o.be

0478 91 65 94

Ann Goeman

 

coördinator psychosociale welzijn & intern vertrouwenspersoon

ann.goeman@g-o.be

0486 28 80 84

​Akin Yildiz​medewerker preventie dienstgebouwen en ondersteuning preventieadviseursakin.yildiz@g-o.be

0492 15 88 33

Geert Beeckmans

secretaris 

geert.beeckmans@g-o.be

02 790 93 69

Rodolf Broers

preventieadviseur
sgr Antwerpen

rodolf.broers@g-o.be

0475 62 66 72

Angelo Barbarotta

preventieadviseur
sgr 3

angelo.barbarotta@g-o.be

0478 81 00 13

​Ruben Jannes​preventieadviseur
sgr Fluxus

ruben.jannes@g-o.be

0472 01 47 14

Rudy Aelaerts

preventieadviseur
sgr 6

rudy.aelaerts@g-o.be

0499 55 08 97

Steven Hertogs
preventieadviseur
sgr 5 en 10
steven.hertogs@g-o.be0476 96 48 78

Elsie Van Rossem

preventieadviseur
sgr 8

elsie.van.rossem@g-o.be

0475 91 53 30

Dirk Geeraerts

preventieadviseur
sgr 9

dirk.geeraerts1@g-o.be

0477 57 55 43

Wim Goris

preventieadviseur
sgr 11

wim.goris@g-o.be

0476 40 27 16

Thierry Boussu
preventieadviseur
sgr 12
thierry.boussu@g-o.be 0472 18 25 11

Kevin D'Haen

preventieadviseur 
sgr 13

kevin.d.haen@g-o.be

0478 74 19 51 

Nunzio Gravano

preventieadviseur
sgr 14

nunzio.gravano@g-o.be

0477 13 00 27

Hans Bullen

preventieadviseur
sgr 15 en 16

hans.bullen@g-o.be

0498 28 30 00

David De Keersmaecker

preventieadviseur
sgr 17 en 18

david.de.keersmaecker@g-o.be

0499 85 89 74

Koen Decroubele

preventieadviseur
sgr 19 en 20

koen.decroubele@g-o.be

0491 62 14 02

Marc Watté

preventieadviseur
sgr 21 en 24

marc.watte@g-o.be

0496 98 12 54

Luc De Clerck

preventieadviseur
sgr 22

luc.de.clerck@g-o.be

0498 18 10 77

Luc Hermie

preventieadviseur
sgr 23

luc.hermie@g-o.be 

0499 14 7 227

​Jourik Scheers​preventieadviseur
sgr 25

jourik.scheers@g-o.be

​0496 12 60 38
Robrecht Van Loo​preventieadviseur
sgr 26
robrecht.van.loo2@g-o.be 0478 20 34 30

Manuela Pannier

preventieadviseur
sgr 27

manuela.pannier@g-o.be

0488 70 06 61

Bart Devos

preventieadviseur
sgr 28

bart.devos@g-o.be

0495 24 71 38